418 Toplam İzlenme,  1 Günlük izlenme

Google Yerel Reklamlar

Yerel reklamlar, sadece hedeflediğiniz bir konumun dilediğiniz çapta uzaklıklara erişen reklamlardır. Bu şekilde reklam bütçelerinizin sadece sizin ihtiyacınız olan bir mahalle, semt, bölge, ilçe, şehir yada dilediğiniz sayıda yerleşim yeri olduğundan emin olursunuz.

Yerel iş yapan ve bütçesi kısıtlı marka ve kurumlar ulaşacakları hedef kitle ile daha çok müşteri edinme şansları olacaktır. Özellikle servis hizmeti verenler, servis arayan bir müşterinin önüne bu arama sonuçlarında çıkabileceklerdir.

 

Kampanyalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacağız.

Google ADS Hesap ve Reklam Stratejisi Uzmanınız önümüzdeki birkaç ay boyunca Google Ads hesabınızın, işletmeniz için hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak şekilde ayarlandığından emin olmak amacıyla size yardımcı olacak.

İçinde bulunduğumuz sürekli olarak değişen koşullarda, kampanyalarınızı gözden geçirmenize yardımcı olmak, bazı önerilerde bulunmak ve müşterilerinize, mümkün olan en etkili yöntemleri kullanarak ulaşmaya devam edebilmenizi sağlamak istiyoruz.

İşletme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için hemen gerçekleştirebileceğimiz bazı işlemler var. Kişiselleştirilmiş destek seçeneğinden yararlanmak isterseniz, telefon görüşmesi planlayın. Bu sırada başka sorularınız olursa benimle iletişime geçebilirsiniz.

Birlikte çalışmak için sizden haber bekliyoruz.

Açık artırma

Her bir Google aramasındaki belirli bir arama için hangi reklamların sayfada hangi sıralamada gösterileceğine (veya herhangi bir reklamın gösterilip gösterilmeyeceğine) karar verilen süreçtir.

  • Bir reklam, bir arama için gösterilmeye uygun olduğu her defasında reklam açık artırmasına girer. Açık artırma, reklamın gerçekte gösterilip gösterilmeyeceğini ve sayfadaki hangi reklam konumunda gösterileceğini belirler.
  • Açık artırma şu şekilde işler:
    1. Bir kullanıcı arama yaptığında, Google Ads sistemi bu aramayla eşleşen anahtar kelimelere sahip tüm reklamları bulur.
    2. Sistem, bu reklamlardan uygun olmayanları (ör. farklı bir ülkeyi hedefleyen veya politika ihlali nedeniyle onaylanmamış reklamları) gözardı eder.
    3. Yalnızca diğer reklamlardan yeterli oranda yüksek Reklam Sıralamasına sahip olan reklamlar gösterilir. Reklam Sıralaması; teklifiniz, reklam kalitesi, Reklam Sıralaması eşikleri, kullanıcının arama içeriği ve uzantılar ile diğer reklam biçimlerinin beklenen etkisinin bir kombinasyonudur.
  • Bir rakibiniz sizden daha yüksek teklifler verse bile, alaka düzeyi yüksek anahtar kelimelere ve reklamlara sahipseniz daha düşük fiyatla daha yüksek bir konum kazanabileceğinizi göz önünde bulundurmalısınız.
  • Açık artırma süreci Google’da yapılan her arama için tekrarlandığından, o andaki rekabete bağlı olarak, her açık artırmanın potansiyel olarak farklı sonuçları olabilir. Bu nedenle, reklamınızın konumunda ve gösterilip gösterilmeyeceği konusunda bazı değişiklikler olması normaldir.
Daha fazla bilgi edinmek için telefonunuzu bırakın hemen arayalım.

Bu form reklam amaçlı kullanılmaz.