90 Toplam İzlenme,  1 Günlük izlenme

Google My Business (Google Benim İşletmem)’e Firma Ekleme

Son yıllarda özellikle kurumsal firmalar Google My Business (Google Benim İşletmem), üzerinde konumlarını işaretlemeyi tercih ediyor. Google My Business (Google Benim İşletmem), müşterilere ve firmaya ulaşmak isteyecek herkese kolaylık sağlıyor. Ayrıca firmalar daha profesyonel bir görünüm elde ediyor. Her sektörde rekabetin çok arttığı düşünüldüğünde bu kolaylık firmaları bir adım öne taşıyor. 

Google My Business (Google Benim İşletmem), özellikle küçük ölçekli işletmeler için oldukça önemlidir. Çünkü, küçük ölçekli işletmelerin, SEM ve SEO için ayıracakları bütçe düşüktür. Bu düşük bütçe ile maksimum fayda sağlamak önemli ve zordur. Google My Business, bu noktada küçük ölçekli işletmelere ekstra bir bütçe ayırma gereksinimi olmadan yerel işletmelerin Google arama sonuçlarında çıkmasına olanak sağlar.

 

Google My Business (Google Benim İşletmem) ile işletmenizi daha geniş kitlelere tanıtmak imkanı sunabilirsiniz. Ayrıca alacağınız hizmet ücretsizdir. Ücretsiz bir hizmet ile böyle bir imkanı başarıya dönüştürmek için Google My Business hizmetini doğru bir şekilde kullanmanız gerekir.

Google My Business (Google Benim İşletmem)de firma kaydı yapmak için kolaylık sağlamak ve şirketlerin dijital konumlarını tek bir yerde  toplayıp istenildiğinde değişikliğin anında yapılabilmesi için Google Ads Partner olarak her geçen gün daha fazla firmaya harita kayıt işlemleri hizmeti vermektedir..

Google My Business (Google Benim İşletmem) kullanımı oldukça kolaydır. Ancak ilk adımdan itibaren oldukça dikkatli olmalısınız. İşletmenizi eklerken tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekir. Aksi takdirde aracın size sunacağı fırsatlardan yararlanabilmeniz mümkün olmayacaktır.

GoogleADS Partner uygun bütçelerle sizin için güvenle yapacaktır.

 

Google Haritalara firma kaydınızı yaptırmak ve diğer sorularınız  için aşağıdaki formu da doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Contact us by filling out the form below.