81 Toplam İzlenme,  1 Günlük izlenme

Instagram Reklamlar

Instagram’da bir gönderinin tanıtımını yapmak, takipçi tabanınız dışında daha fazla kişiye erişmenize ve bu kişileri potansiyel müşterilere dönüştürmenize yardımcı olabilir.

Instagram dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biri haline geldi. Bu gelişme ile işletmeler haberlerini yaratıcı, yüksek kaliteli bir ortamda, etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle paylaşabiliyor.

Facebook Reklamları ile ortak platformda çalışma imkanı tanıyan Instagram, pazarlama, marka bilinirliğini artırma, yüksek geri dönüş oranı konularında reklamverenlere faydalı olacağına güveniyor. Instagram kullanıcılarının ilgi alanlarına göre reklamverenler, mesajlarını daha etkili olarak aktarabilir ve kitlelerine daha kolay ulaşabilirler. Bunun yanında, reklamverenler medyalarını artık yeni formatlardan birinde paylaşma imkanına sahipler.

 

REKLAM TÜRLERİ

Her ölçekten işletmenin kullanımına açık olan Instagram reklamları, Landscape fotoğraf ve videolar, 60 saniyeye kadar uzayabilen videolar, kısa zamanda geniş kitleye ulaşmak için kullanılabilecek Marquee, Facebook ile yapılan çapraz kampanyalar seçenekleri ile reklamverenlerin alternatiflerini artırıyor.

 

Instagram’da reklam vermek için aşağıdaki formu da doldurarak bize ulaşabilirsiniz.